Tisk kalendářů z vlastních fotografií

Chcete svůj kalendář?

Kalendáře Kalendáře

Profesionálně tištěný kalendář může být i vaším originálním dárkem!

Rádi Vám vytiskneme kalendář z Vašich digitálních fotografií! Můžete se tak těšit z kalendáře, na kterém můžete být Vy, Vaši blízcí nebo oblíbená místa, které jste si sami vyfotili. Tištěné kalendáře momentálně zažívají obrovský boom mezi celebritami. Dnes již prakticky není televizní rosničky nebo moderátorky, která by nebyla tváří některého z nich.

AARON.cz vám nabízí jedinečnou možnost mít také vlastní tištěný kalendář, přesně takový jaký si budete přát.

Svěřte tedy své snímky našemu novému minilabu Fujifilm LP 7100 obsluhovanému zkušeným fotolaborantem. Tiskneme na fotomateriál vysoké kvality (Crystal Archive Paper) a proto kalendáře od nás vypadají ještě lépe!

Pokud se náš fotolaborant netopí v záplavě kalendářů, budete mít Váš připraven u nás na prodejně v Ječné (Praha) k vyzvednutí už druhý den.

Jak nám doručíte Vaše fotografie?

  • Navštivte nás osobně na prodejnách v Praze Ječné 32 a Na Poříčí 11 nebo na prodejně v Brně Pekařská 18. Fotografie lze přinést na některém z datových nosičů (flashdisk, CD, DVD, paměťová karta, ...).
  • Zašlete fotografie na email fotoprace@aaron.cz s přesným popisem požadavků a telefonním číslem. Objemnější soubory doporučujeme komprimovat v některém z archivátorů (zip, rar) a posílat přes úschovnu dat (např. www.uschovna.cz).
  • Použijte naši online fotosběrnu Fujifilm pomocí níž nahrejte 12 fotografií a v předposledním kroku objednávky napište do poznámky heslo "Kalendář" a rozměr, který požadujete. Prosím nekombinujte tuto možnost s dalšími objednávkami.

Ceník tisku kalendářů z vlastních fotografií

Ceník / SLEVA pro studenty, důchodce, profesionální fotografy a stálé zákazníky.

Typ Rozměr 20 x 30 cm Rozměr 30 x 45 cm
Měsíční
499 Kč / 399 Kč -
Dvouměsíční
349 Kč / 279 Kč -
Roční - 129 Kč / 103 Kč
Kompletní ceník služeb

Máte dotaz nebo si chcete objednat? Kontaktujte nás!

Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.
Vaše jméno*:
Váš email*:
Váš telefon:
Vyplňte AARONLAB:
Váš dotaz*: