Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.

Reference zákazníků

Děkuji za bezvadné zhotovení fotografií. Jsem amatér začátečník v digitální fotografii, byť začátečník poněkud postarší. Moc snímků nevyprodukuji a zatím se mi málokteré podle mého vlastního hodnocení povedou. Doposud, když jsem si dával snímky tisknout, se stávalo, že mi při tisku zvýraznili kontrast, asi se to tak většině lidí líbí. Já ty přespříliš pestré obrázky moc rád nemám, připadají mi jako z pouti ze střelnice, navíc po takové úpravě u těch méně zdařilých hůř poznám, kde jsem chyboval. Vaše provedení mi udělalo radost, jak špičkovou kvalitou tisku, tak tím, že jste ponechali barevné provedení na mém uvážení. Trochu mne mrzí, že jsem si při převzetí zakázky fotografie pořádně neprohlédl, nepoděkoval vám osobně a ještě jsem uplatnil nárok na seniorskou slevu. Příště se polepším. Přeji vám, aby se vám dařilo v práci i v podnikání a ještě jednou děkuji.

Pavel Pěta

Co se týká zhotovování fotek, jistě hrála podstatnou roli cena a výhoda zasílání snímků přes e-shop a rychlost zpracování při dodržení dobré kvality.

Olda Přibyl

Ocenila jsem zejména možnost zaslání fotek přes internet bez nutnosti navštívit prodejnu, což mi ušetřilo čas. Výhodou je také rozmístění jednotlivých poboček po Praze, tudíž jsem si mohla při objednávání fotek zvolit k vyzvednutí tu prodejnu, která mi byla v daný den nejblíže a odpadlo mi cestování po městě.

Kristýna Polcarová

Fotografií se zabývám od svých šesti let a v současné době přecházím na digitální technologii, učím se s ní "žít". Na internetu na různých fórech jsem si našel vesměs kladné recenze na váš fotolab. Dobré umístění provozovny je určitě výhodné, z metra I.P. Pavlova je to pár kroků, ale více mě zaujala kvalita a cena, za kterou nabízíte vaše služby. Jsem více než spokojen. Nyní se chystám vyzkoušet kvalitu vašeho velkoformátového tisku fotografií,tak uvídím.... Jinak mohu vaše služby opravdu doporučit, což také dělám.

Rostislav Houser

Služeb Vašeho fotolabu využívám od května r.2009 a jsem s nimi po všech stránkách velice spokojen - to se týká rychlosti i kvality zpracování fotozakázek i přístupu a ochoty personálu (navštěvuji prodejnu v ul. Na Poříčí). Samozřejmě i ceny za zpracování jsou v porovnání s ostatními fotolaby v Praze velice příznivé. Děkuji tedy za dosavadní kvalitní služby a věřím, že je budu moci ještě dlouho užívat se stejnou spokojeností.

Jiří Mezera

V minulosti jsem si nechával dělat fotografie v továrnách k tomu určených, dokázaly vždy stlačit cenu tam kde mi to bylo příjemné, a bylo mi jedno zda se má zakázka veze ze severu či zda se dostala do spárů regionálního molocha země středu. Samozřejmě jsem věděl, že technologie Fuji je svými vlastnostmi a svou výslednou kvalitou úplně někde jinde, liší se dynamikou, kontrastem, ale hlavně ta zelená je vždy zelená, no ale řekněme si upřímě, že se liší i cenou. Postupem času se ze dvou stal jeden plně anonymizovaný obr, při pokusu o opakovanou reklamaci mi bylo v podstatě sděleno "co jste si sem dal to máte" role jsou jasně dány koukejte zaplatit. Z vlastní vůle jsem si ještě nechal vyrobit referenční fotografie, já hlupák, mohlo mi dojít předem že jsou jediní kteří mají "patent" na správnou výrobu. Někdy si asi musí člověk nabít trošku nos, ale za ten přestup na Fuji v podání AARONU to stálo, dnes vím, že když si nechám přidělat s časovým odstupem shodnou fotografii, že ve výsledku bude shodná s tou prvotní, také vím, že když někdo nahlédne do rodinného alba, že mi fotky zpravidla pochválí, a pokud bych snad chtěl zakázku reklamovat, tak se se mnou na toto téma bude bavit člověk znalý tváří v tvář.

Václav Mach